El Centre‎ > ‎

Caps de departament

DEPARTAMENT DE LLENGÜES ESTRANGERES



Pau
Sureda Rossellómpsureda@iessantamaria.orgANG




DEPARTAMENT DE CIÈNCIES NATURALS



Maria JoséCabaleiromcabaleiro@iessantamaria.orgFQ (CN)




DEPARTAMENT DE CASTELLÀ



MargalidaSimonet Mateumsimonet@iessantamaria.orgCAS




DEPARTAMENT DE CATALÀ



MiquelRamis Olivermramis@iessantamaria.orgCAT




DEPARTAMENT D'EDUCACIÓ FÍSICA



RogerPitarch Garciarpitarch@iessantamaria.orgEF




DEPARTAMENT D'EDUCACIÓ PLÀSTICA



MarMartí Montalvammarti@iessantamaria.orgEPVA (CN)



EPVA (CN)
DEPARTAMENT DE FILOSOFIA



JoséGómez Cortejosajgomez@iessantamaria.orgFIL (GH)




DEPARTAMENT DE GEOGRAFIA I HISTÒRIA



JordiMaíz Chacónjmaiz@iessantamaria.orgGH




DEPARTAMENT DE LLATÍ



FranciscaSastre Pàezfsastre@iessantamaria.orgLLA (ORI)




DEPARTAMENT DE MATEMÀTIQUES



Maria dels ÀngelsRosselló Picornellmarossello@iessantamaria.orgMAT




DEPARTAMENT DE MÚSICA



Neus Àngels
Pérez Gonzáleznaperez@iessantamaria.orgMUS (CN)




DEPARTAMENT D'ORIENTACIÓ



Catalina JúliaMorey Guzmancjmorey@iessantamaria.orgORI


orientacio@iessantamaria.org

DEPARTAMENT DE TECNOLOGIA



Miquel ÀngelBarcelómabarcelo1@iessantamaria.orgTEC
Comments