El Centre‎ > ‎

Equip docent

DEPARTAMENT DE LLENGÜES ESTRANGERES



AntòniaCañadas Garciaacanadas@iessantamaria.orgALE (ANG)
AinaMarch Escotoamarch@iessantamaria.orgANG
EmmaCastanyer Wimmersecastanyer@iessantamaria.orgANG
MariaForteza Bortonemforteza@iessantamaria.orgANG
Maria FranciscaBallester Puigservermfballester@iessantamaria.orgANG
Maria PazSureda Rossellómpsureda@iessantamaria.orgANG




DEPARTAMENT DE CIÈNCIES NATURALS



DamiaPerelló Fioldperello@iessantamaria.orgBG (CN)
Maria JoséCabaleiromcabaleiro@iessantamaria.orgBG (CN)
SebastiàSastre Tenreirossastre@iessantamaria.orgFQ (CN)




DEPARTAMENT DE CASTELLÀ



MargalidaSimonet Mateumsimonet@iessantamaria.orgCAS
NoeliaCampoy Vivancosncampoy@iessantamaria.orgCAS
SílviaPrada Arenassprada@iessantamaria.orgCAS
TeresaMarco Baldayotlmarco@iessantamaria.orgCAS




DEPARTAMENT DE CATALÀ



CatalinaAlou Fontcalou@iessantamaria.orgCAT
MargalidaCladera Ferrermcladera@iessantamaria.orgCAT
Maria del CamíBovermcbover@iessantamaria.orgCAT
MiquelRamis Olivermramis@iessantamaria.orgCAT




DEPARTAMENT D'EDUCACIÓ FÍSICA



JoanCasasnovas Benejamprefectura@iessantamaria.orgEF
JuanTrobat Sastrejtrobat@iessantamaria.orgEF
RogerPitarch Garciarpitarch@iessantamaria.orgEF




DEPARTAMENT D'EDUCACIÓ PLÀSTICA



Maria ÀngelMartí Montalvammarti@iessantamaria.orgEPVA (CN)
Bárbara
Calatayud Timoner
bcalatayud@iessantamaria.org
EPVA (CN)
DEPARTAMENT DE FILOSOFIA



JoseGómez Cortejosajgomez@iessantamaria.orgFIL (GH)




DEPARTAMENT DE GEOGRAFIA I HISTÒRIA



ClaraPol Martorellcpol@iessantamaria.orgGH
JordiMaíz Chacónjmaiz@iessantamaria.orgGH
MagdalenaRibes Jaumemribes@iessantamaria.orgGH




DEPARTAMENT DE LLATÍ



FranciscaSastre Pàezfsastre@iessantamaria.orgLLA (ORI)




DEPARTAMENT DE MATEMÀTIQUES



AliciaPalmer Leonapalmer@iessantamaria.orgMAT
DianaRipoll Pérezdripoll@iessantamaria.orgMAT
Laura PilarEspinosalpespinosa@iessantamaria.orgMAT
Maria dels ÀngelsRosselló Picornellmarossello@iessantamaria.orgMAT
JaumePericàs Noguerajpericas@iessantamaria.orgECO (MAT)




DEPARTAMENT DE MÚSICA



Nieves ÀngelesPérez Gonzáleznaperez@iessantamaria.orgMUS (CN)




DEPARTAMENT D'ORIENTACIÓ



AuroraMoré Viñolasamore@iessantamaria.orgORI
Catalina JúliaMorey Guzmancjmorey@iessantamaria.orgORI
IsabelPuigserver Salasipuigserver@iessantamaria.orgORI




DEPARTAMENT DE RELIGIÓ



Maria RoserSabiotemrsabiote@iessantamaria.orgREL (CN)




DEPARTAMENT DE TECNOLOGIA



AgnèsGarau Sintesagarau@iessantamaria.orgTEC
Maria AntòniaSoler Carbonellmasoler@iessantamaria.orgTEC
Miquel ÀngelBarcelómabarcelo1@iessantamaria.orgTEC
Comments